E mërkurë, 17.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

''Sot ne oren 6.45 ne autostraden A3 ka ndodhur nje aksident i rende kur vetura esht rrokullisur dhe ne te jane gjendur dy persona ne gjendje te rende per jeten'', thuhet ne raportin e policise.
Vdes aktorja Dolores Lambasa, nuk i shpeton plageve te aksidentit

Para gjysem ore ka nderuar jete aktorja e njohur kroate Dolores Lambasa gjate aksidentit automobilistik ne Slavonski Brod ne kufirin mes Kroacise dhe Bosnjes e Hercegovines ne oret e hershme te mengjesit.

------

Ne nje aksident te rende automobilistik qe sot ne oret e hershme te mengjesit rreth ores 6.40 minuta ka ndodhur ne Velike Kopanice, 100 metra ne hyrje te Slavonski Brod (kufiri Kroaci-Bosnje dhe Hercegovine), ne gjendje te rende shendetosore eshte gjendur aktorja e njohur kroate Dolores Lambasa (32vjece).

''Sot ne oren 6.45 ne autostraden A3 ka ndodhur nje aksident i rende kur vetura esht rrokullisur dhe ne te jane gjendur dy persona ne gjendje te rende per jeten'', thuhet ne raportin e policise.

Sic njofton Index.hr bazuar ne komentin e zedheneses se policise se Slavonski Brod, aksidenti ka ndodhur kur dy vetura jane ndeshur ne njeren ane te rruges me cka njera ka fluturuar nga rruga, ku nje 32 vjecare eshte transferuar ne spitalin klinik te Slavonski Brodit.
Mjeket luftojne per jeten e aktores Dolores Lambasa
Mjeket luftojne per jeten e aktores Dolores Lambasa

Publikuar: 23.10.2013 | 11:14
Lexuar: 1823 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime