E enjte, 15.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ne vitin 1944 ka qene shtabi suprem i paritzaneve.
Nje veshtrim nga shpella e Titos (FOTO)Fotot nga shpella ne ishullin e Vishit ku ne vitin 1944 ka qene shtabi suprem i paritzaneve.
Nje veshtrim nga shpella e Titos (FOTO)
Nje veshtrim nga shpella e Titos (FOTO)
Nje veshtrim nga shpella e Titos (FOTO)
Nje veshtrim nga shpella e Titos (FOTO)
Nje veshtrim nga shpella e Titos (FOTO)
Nje veshtrim nga shpella e Titos (FOTO)

Publikuar: 23.10.2013 | 15:08
Lexuar: 1397 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime