E mërkurë, 28.06.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Pop ylli shqiptar eshte ne pregaditje te kengeve te reja...
Edhe Nora vjen nxehte...


E mirenjohur dhe super e kerkuar, ashtu ngadale por asnjehere nuk ndalet.

Gjithmone vjen me risi, edhe kete rradhe eshte ne pregaditje te disa projekteve muzikore qe do te jene befasi per fansat e saj.

Me nje look ndryshe, ja si do e shohim Noren se shpejti...

Publikuar: 23.10.2013 | 23:34
Lexuar: 935 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime