E mërkurë, 18.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Elvana Gjata, zhvishet tėrėsisht?

Publikuar: 25.10.2013 | 22:47
Lexuar: 2275 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
hajdare (11/09/2014 14:38:52) shume ylllli

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime