E diel, 16.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Fotografitë më poshtë tregojnë disa nga zonat e shkatërruara nga stuhia, dhe si janë rindërtuar ato sot.
Para dhe pas, një vit nga uragani “Sandy”Tetorin e kaluar cikloni i quajtur “Sandy” goditi Xhamajkën, Kubën, Bahamasin, Haitin, Republikën Domenikane dhe bregun lindor të Shteteve të Bashkuara. Fotografitë më poshtë tregojnë disa nga zonat e shkatërruara nga stuhia, dhe si janë rindërtuar ato sot.
Para dhe pas, një vit nga uragani “Sandy”
Para dhe pas, një vit nga uragani “Sandy”
Para dhe pas, një vit nga uragani “Sandy”
Para dhe pas, një vit nga uragani “Sandy”
Para dhe pas, një vit nga uragani “Sandy”
Para dhe pas, një vit nga uragani “Sandy”
Para dhe pas, një vit nga uragani “Sandy”

Publikuar: 26.10.2013 | 08:12
Lexuar: 1049 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime