E mërkurë, 14.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Konferencė pėr shtyp e USHT-sė

Publikuar: 01.03.2010 | 06:30
Lexuar: 2214 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
FATUSHE (01/03/2010 21:18:30) UNIVERSITETI SHTETEROR I TETOVES ESHTE INSTITUICON I LARTE "DALLAVERO" MESIMOR DHE SHKENCORR
KU ZOTNIU NE FOTO PASKA DALE MJAFT BUKUR.....

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime