E mërkurë, 12.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Fotografitë e kësaj martese janë publikuar fillimisht në rrjetet sociale kineze dhe prej andej kanë bërë xhiron e botës online.
Një çift kinez, martesën e kthen në një sport ekstrem


Çiftet në prag të martesës zakonisht preferojnë që dasmën e tyre ta zhvillojnë në plazhet ekzotike, me praninë e miqve e të afërmve.

Ka edhe nga ata që në vend të diellit dhe detit preferojnë resortet malore në dëborë për ceremoninë që do t’i lidhë përjetë.

Por çudia këtë herë vjen nga Kina, ku një çift ka vendosur të martohet gjatë një ngjitjeje në malin Liuzhous të vendit të madh aziatik.

Fotografitë e kësaj martese janë publikuar fillimisht në rrjetet sociale kineze dhe prej andej kanë bërë xhiron e botës online.
Një çift kinez, martesën e kthen në një sport ekstrem
Një çift kinez, martesën e kthen në një sport ekstrem
Një çift kinez, martesën e kthen në një sport ekstrem

Publikuar: 29.10.2013 | 15:04
Lexuar: 1103 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime