E hënë, 17.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Një natë nëpër “flluska” kushton rreth 100 euro dhe në to gjendet edhe një teleskop.
Hoteli me dhoma si flluska sapuniNë Francë gjendet një hotel krejt ndryshe nga të tjerët. Dhomat e tij ngjajnë me flluska sapuni të mëdha dhe këto “dhoma” janë në zemër të një pylli disa kilometra larg Marsejës.

Hoteli Atrap’Rjves në komunën Allauch është posaçërisht për tipat aventurierë, të cilëve u pëlqen të kalojnë natën duke parë yjet.

Një natë nëpër “flluska” kushton rreth 100 euro dhe në to gjendet edhe një teleskop.

Që nga hapja e tij në vitin 2010, ky hotel i çuditshëm ka pasur shumë sukses.

Pronarja Murielle Giovansili thotë: “Personat që vijnë këtu mbeten shumë të kënaqur nga eksperienca. Dhoma dyshe është jashtëzakonisht romantike.”
Hoteli me dhoma si flluska sapuni
Hoteli me dhoma si flluska sapuni
Hoteli me dhoma si flluska sapuni
Hoteli me dhoma si flluska sapuni

Publikuar: 30.10.2013 | 14:53
Lexuar: 1924 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime