E diel, 21.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Edhe nje tjeter Halloween party i suksesshem eshte realizuar ne shkollen Willson ne Tetove.
Halloween ne Wilson (FOTO)Urime te gjitheve qe konribuan dhe punuan per te bere sa me interesante kete feste, nxenesit e shkolles te cilet realizuan maska interesante dhe kostume te mrekullueshme me performanca te jashtezakonshme.
Halloween ne Wilson (FOTO)
Halloween ne Wilson (FOTO)
Halloween ne Wilson (FOTO)
Halloween ne Wilson (FOTO)
Halloween ne Wilson (FOTO)
Halloween ne Wilson (FOTO)
Halloween ne Wilson (FOTO)
Halloween ne Wilson (FOTO)

Publikuar: 31.10.2013 | 16:39
Lexuar: 2137 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime