E martë, 22.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Femrat me tė pasme tė mėdha janė mė tė zgjuara dhe mė tė shėndetshme

Publikuar: 01.11.2013 | 12:27
Lexuar: 6711 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
eleana hoxha (03/01/2015 04:53:15) very nice
kasanova (14/04/2015 08:01:17) veq ilumi zot ****a ka fal kto bith smundet mukan femna ma sexi qetojan po sexi bithperfekt met vertet met trishtue mete kall une pondina i shtanguar kur pi shof kto bith fenomenale obeso ja kisha hanger me ka krejt ja kisha lipije si akullore skam koment um rroki zemra spo muj ma me dhan koment me vazhdue 24 or ja kisha majt kryet ne qeto bith si jastik Shum bith perfekte dhe fenomenale Kompliment per ket vajz tejet sexi bith

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime