E premte, 16.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Xhelati qė ka vrarė 800 njerėz, ėshtė i kėnaqur me punėn e tij (VIDEO)

Publikuar: 02.11.2013 | 19:54
Lexuar: 875 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime