E martë, 22.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Besa FIBB Sport, Skėnderbeu dhe Jugohromi me nga 6  pikė maksimale

Publikuar: 03.11.2013 | 22:28
Lexuar: 1826 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
bujar (16/11/2013 18:11:05) Suksese Besa FIBB Sport
ndero (01/11/2015 00:39:40) Forca poroj ishalla ligen e dyt

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime