E shtunë, 17.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Kursi ofrohet nga Universiteti i Kalifornisë në Berkeley Me anë të mësimeve dhe detyrave online DHE ME MBËSHTETJE NGA USHT nga Profesor Ian McLeod
Njoftim
Për të gjithë studentët e USHT-së
që dëshirojnë t’i mësojnë aftësitë
e shkrimit akademik
në anglisht

Apo t‘i përmirësojnë aftësitë e tyre ekzistuese:
QENDRA PËR KËRKIME DHE INOVACION E USHT-së
Organizon kurs on-line pa pagesë, i cili do të zgjasë 5 javë
Në fushën e mësipërme
Duke filluar nga e premtja 8 nëntor

Kursi ofrohet nga Universiteti i Kalifornisë në Berkeley
Me anë të mësimeve dhe detyrave online
DHE ME MBËSHTETJE NGA USHT
nga Profesor Ian McLeod

Nxënësve që do të mbarojnë kursin do të ju ndahen certifikata nga Berkeley, i cili është një nga universitetet më të mira të botës.

Jeni të interesuar?
Ejani në takimin INFORMATIV
Të hënën
Më 4 nëntor
Në ora 15:00
Në sallën A1 të Fakultetit FilologjikOse dërgoni e-mail te:
Prof Dr Ian McLeod
Drejtor i Qendrës për Kërkime dhe Inovacion në USHT
ian.mcleod @ unite.edu.mk


Publikuar: 04.11.2013 | 11:35
Lexuar: 1271 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime