E shtunë, 23.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Tėrmeti nė Kili lėvizi boshtin e Tokės

Publikuar: 02.03.2010 | 15:59
Lexuar: 1698 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
berat (18/03/2011 12:07:36) ooo leni kto pun se veq zoti e din qka ka mu ban e jo ju

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime