E mërkurë, 28.06.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Historiku i valleve shqiptare

Publikuar: 07.11.2013 | 15:51
Lexuar: 1605 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Anila (15/01/2017 14:17:47) Vallet shqiptare jan me te bukurat ne bote

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime