E martë, 22.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Poeti Xhevahir Spahiu mbushi 65 vjeē

Publikuar: 04.03.2010 | 02:33
Lexuar: 2542 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Faruk Tasholli (05/03/2010 21:59:21) Urime per poetin Xhevahir Spahiu dhe per poezine shqipe!

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime