E diel, 27.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Turp pėr  Ibrahimoviē-in, refuzon tė takojė 8-vjeēarin qė ka dhe 1 muaj jetė

Publikuar: 12.11.2013 | 16:57
Lexuar: 843 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime