E premte, 14.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Familjarët e 76-vjeçares thonë se ajo nuk do ta marrë dot kurrë veten pas asaj që i ndodhi.
Shkon për të vjedhur, e shpërfytyron të moshuarën

Këto janë pamjet e tmerrshme të një pensionisteje, të cilës pasi i grabitën paratë dhe bizhutë që mbante në shtëpi, e rrahën për vdekje.

Familjarët e 76-vjeçares thonë se ajo nuk do ta marrë dot kurrë veten pas asaj që i ndodhi.

Sipas policisë, sulmuesi ka hyrë me forcë në shtëpinë e pensionistes, në Bradford, West Yorkshire.

Nga sulmi që i është bërë, ajo ka mbetur me hundë të thyer, nofulla të ndrydhura, fraktura në duar, një çarje të thellë në kokë, një gropë në sy si dhe të nxira të mëdha.

Policia akoma nuk ka arritur të kapë sulmuesin që e çoi të moshuarën në këtë gjendje.
Shkon për të vjedhur, e shpërfytyron të moshuarën
Shkon për të vjedhur, e shpërfytyron të moshuarën

Publikuar: 13.11.2013 | 00:04
Lexuar: 830 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime