E martë, 19.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Sė shpejti klipi i ri i Adelinės

Publikuar: 04.03.2010 | 06:00
Lexuar: 2767 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
agron.tu (04/03/2010 19:14:15) pershendes videoklipin e ri te adelina smailit
si dhe temen trojet ballkane troje ilire bravo adelina uroj qe ky videoklip te pelqehet nga shikuesit dhe degjuesit ashtu si gjithe klipet e tjera te tuat
albina (04/03/2010 19:38:08) te lumt adelina ismajli per qe e ki quajt trojet ballkanike (illyricum) bravo te qoft je e pa pershkrushme zemra ime tdua shum
henori (04/03/2010 20:07:48) bravo adelina,je ma e mira
egnesa (04/03/2010 20:30:25) Adelina queen of Kosova
Dani (04/03/2010 21:44:18) Primadona shqiptare, mire se rikthesh me kete videoklip aq te pritur nga ne, je e para, s`ke konkurence. Je IDOLI IM I PERJETSHEM, TE DO VELLAU.
lona (04/03/2010 22:37:01) shum mir loqk veq vazhdo klipi shum i mir
feta (05/03/2010 04:40:55) opaaaaaaaa hajde perhajr na koft te gjith at qe dojn ADEN
Veton (05/03/2010 15:32:37) E nderuar dhe shume e respektura diva me e madhe e muzikes shqiptare....Ju komplimentoj per kengen qe keni bere dhe klipin e ri..mesi po pres me pa ti je nr 1 qdo gje qe ben ti eshte e mirepritur tek publiku...mu me mbete veq te ju uroj shume suksese edhe te me tejshme ne karrierre....edhe diqka mos u ndal me qdo here freskon me kenge te reja dhe klipe...Ti je nje shembull i mire per tere Shqiptarin mburremi qe ju kemi ADELINA ISMAILI me respekt VETONI ju pershendet......
Fatmir (17/03/2010 09:28:51) Te lumt adelina krejt kenget e tua kan ba bum.Po kjo qe asht ne pritje me duket se krejt europen e ke trondit hallall te qoft.vetm vazhdo.niceeeeeeeeeeeeeeeee
vjoclla (18/03/2010 21:52:43) adelina zemer je ma emira te du shum shum jam adhuruse ejotja e flakt jam 13 veqare te du teper kisha pas qef met taku ose me koatnktu me ty disi te do vjollac
bertina (22/03/2010 14:02:15) shum shum bukur ke dal te gjitha kenget e tua me pelqejn jasht mase je e preferuara ime shum e mir je
egzona (31/03/2010 02:30:36) T'duu lexhendd
gentiana (29/06/2010 03:25:53) mos e qoni ne qiell se nuk osht qaq e mir ma mir me than hiq dihet leonora jakupi ma e mira ja ha zemren
flora (24/02/2012 22:25:14) kengetare e guximtare vazhdo keshtu shqiptare

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime