E shtunë, 15.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Një dre i vogël jetoi për 5 muaj me një shigjetë në hundë.
Pesë muaj me një shigjetë në hundë!

Një dre i vogël jetoi për 5 muaj me një shigjetë në hundë.

Kjo ka ndodhur në New Jersey, ku edhe i është dhënë ndihma drerit, i cili tashmë do të jetojë i lirë dhe i shëndoshë.

Pas disa ditësh trajtimi dhe kontrollesh, autoritetet e një spitali privat vendosën që ta lironin, pasi ai ishte rikuperuar plotësisht nga plaga.
Dreri

Publikuar: 17.11.2013 | 15:28
Lexuar: 1270 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime