E diel, 21.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Lumi i Vlorės, turizėm arkeologjik dhe natyror

Publikuar: 05.03.2010 | 17:31
Lexuar: 4435 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
ornela (24/01/2011 07:20:39) mendoj se eshte nje reportazh shume i bukur dhe qe me ndihmoi per detyrat e shtepise
SAJMIR (09/01/2013 18:01:21) Vlora o Vellezer eshte Perla e Shqiperise

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime