E mërkurë, 12.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Kjo ka ndodhur në parkun “Katmai National Park” në Alaskë, ku fotografi amerikan Tin Man Lee asistoi në ndeshjen e tyre.
Kacafytja e dy arinjve për një peshk salmon (Foto)Kacafytja midis dy arinjsh për një peshk salmon.

Kjo ka ndodhur në parkun “Katmai National Park” në Alaskë, ku fotografi amerikan Tin Man Lee asistoi në ndeshjen e tyre.

“Ishte ishte një moment i jashtëzakonshëm, ata ishin në të njëjtën madhësi trupore por njëri prej tyre duhej të dorëzohej patjetër”- ka thënë fotografi.
Kacafytja e dy arinjve për një peshk salmon
Kacafytja e dy arinjve për një peshk salmon
Kacafytja e dy arinjve për një peshk salmon
Kacafytja e dy arinjve për një peshk salmon
Kacafytja e dy arinjve për një peshk salmon
Kacafytja e dy arinjve për një peshk salmon

Publikuar: 21.11.2013 | 08:39
Lexuar: 2001 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime