E shtunë, 20.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Graciela flet pėr 'burgun', BB e dashurinė e Klodit me njė djalė

Publikuar: 05.03.2010 | 06:30
Lexuar: 2824 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
lia (14/03/2010 20:04:17) graciela te dua hsum vajza nga kosova me e mira ishe je
pirro (26/03/2010 21:15:53) pershendetje mbreteresha e bb si je ku je tani te lutem mbretereshe me dergo nje ftese ne fb tim qe te me tregosh ti pak se si shkon bb shqiptare pres pergjigje tani klm e klb

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime