E shtunë, 17.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Fituesja e çmimit "Oscar" ishte një nga pesë aktoret, që do të paraqiteshin në kalendarin e 33-të.
Sophia Loren, aktorja që ende 'shkëlqen'Aktorja italiane, Loren dukej e mrekullueshme me një fustan ngjyrë hiri të enjten në mbrëmje në Milano. Ylli kishte vënë vathë prej diamanti dhe një varëse që i shkonin me veshjen e saj sharmante.

Fituesja e çmimit "Oscar" ishte një nga pesë aktoret, që do të paraqiteshin në kalendarin e 33-të.

Ajo iu bashkua aktoreve Penelope Cruz, Hilary Swank, Naomi Watts dhe yllit francez Lou Doillon në kalendarin e portreteve, i cili është publikuar që nga viti 1964.

Publikuar: 22.11.2013 | 13:59
Lexuar: 1483 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime