E diel, 27.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

KV Shkėndija (meshkujt)  dhe  Bamikori (femrat) i zbardhin  fytyrėn volejbollit tetovar

Publikuar: 23.11.2013 | 23:25
Lexuar: 1051 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:















Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime