E shtunë, 22.09.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Histori: Ēfarė ka ndodhur mė 24 nentor?

Publikuar: 25.11.2013 | 09:08
Lexuar: 902 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
alb (05/01/2014 07:14:12) Histori: Ēfare ka ndodhur me…jane shkruar nga Astrit Lulushi. Vendosni emrin e autorit.

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime