E hënë, 22.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Serbia ndryshon qėndrimin: Pajtohet pėr miqėsoret futbollistike me Kosovėn

Publikuar: 29.11.2013 | 13:37
Lexuar: 634 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime