E premte, 14.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Të vdesësh atëherë asgjë nuk do të ndodhë.
Mrekulli apo rastësi? Milimetrat e shpëtojnë nga vdekja (Video)Kjo video tregon më së miri se kur nuk e ke “të shkruar” të vdesësh atëherë asgjë nuk do të ndodhë.

Publikuar: 29.11.2013 | 19:01
Lexuar: 997 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime