E mërkurë, 12.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Audi A1 model do të ofrojë dy nivelet e pajisjeve brenda S paketë-line. S-Line Exterior
Vjen Audi A1 S-line
Audi në Gjenevë prezanton makinën e saj të re më të mirë në segmentin luksoz, makina qyteti do të jenë konkurrentët për Mini Cooper.

Audi A1 model do të ofrojë dy nivelet e pajisjeve brenda S paketë-line. S-Line Exterior

Në pamje të brendshme, kjo paketë përfshin vende sportive dhe timon. lëkure

Motorët në A1 S-njëjtën linjë mbetet - dy benzinë me 86 dhe 122 hp, dhe dy dizel nga 90 dhe 105 hp.

Publikuar: 08.03.2010 | 04:39
Lexuar: 2111 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime