E mërkurë, 28.06.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

E nderkohe qe lexoj me krijohet nje si peshtjellim dhe si flash back me vijne ne mendje jetet e qindra vajzave qe jetojne brenda ose jashte Shqiperise. Perpara syve me shfaqen pamje te gjalla te ketyre femrave me sy te medhenj e floke te gjata, shtatlarta e imta, bjonde, brune, te lindura ne Veri, te rritura ne Jug...Me sillen rreth vetes dhe me prezantohen me emra per te me treguar historine e tyre...
Me dhuroni veē njė tufe mimozash !

Publikuar: 08.03.2010 | 21:18
Lexuar: 3751 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime