E mërkurë, 21.02.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ivanov - Fisher: Askush nuk humb nėse Maqedonia i fillon negociatat me BE-nė

Publikuar: 03.12.2013 | 14:42
Lexuar: 440 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime