E hënë, 26.02.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Bushati: Dera pėr Shqipėrinė nė BE ėshtė e hapur, duhet vazhduar angazhimi ynė

Publikuar: 06.12.2013 | 16:05
Lexuar: 480 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime