E martë, 23.01.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Studentėt e USHT-sė kėrkuan ndėrprerjen e procesit gjyqėsor ndaj Albin Kurtit

Publikuar: 09.03.2010 | 21:26
Lexuar: 2359 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime