E enjte, 30.03.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ahmeti: Vepra e Mandelės ka frymėzuar shumė luftėtarė pėr liri dhe drejtėsi mbarė botėn

Publikuar: 07.12.2013 | 05:58
Lexuar: 454 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime