E hënë, 25.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Blerim Destani edhe nė iPhone

Publikuar: 10.03.2010 | 08:40
Lexuar: 2302 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Astrit.Abdullahi (11/03/2010 20:07:47) Krenarija ma e madhe per ne shqiptaret eshte ather kur shofim se kemi njeres shum te medhej si Blerimi i cili me sukseset e veta ka arite te ngjitet ne skenat ma te larta holivudjane te lumt Z.Blerimi Zoti ti ka dhane te gjitha:intelegjencen, Bukurin trupore dhe aftesit e nje artisti shum te madhė.
besim (15/03/2010 06:59:28) shume osht interesamt kur tlezosh qisi comente kur sheh se vet i shkrun a shkrun dikush pre ti. ti je actor i dopt madje shume bilem

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime