E martë, 25.04.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ėshtė shpallur konkurs pėr bursa pėr studentėt e rregullt tė fakulteteve private dhe publike

Publikuar: 11.12.2013 | 17:30
Lexuar: 573 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime