E hënë, 10.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Portieri i Liverpoolit, Pepe Reina, shpreson Arsenali të mos jetë në formën më të mirë dhe ka paralajmëruar ata të presin një atmosferë të pakëndshme në stadiumin Sao Paolo për ndeshjen e sotme të Ligës së Kampionëve.
Reina shpreson në ditë të keqe të Arsenalit
Napoli do të kërkojë të mposhtë Arsenalin me diferencë prej tre golash për të qenë të sigurt për një vend në 16-shen e fundit, pavarësisht rezultatit në ndeshjen tjetër në mes të Borussia Dortmund dhe Marseille.

“Rafa ka punuar në planin e ndeshjes – dhe shembulli jonë është i lehtë! Finalja në mes të Milan dhe Liverpool, është një shembull për t’u ndjekur. Kjo tregoi se gjithçka është e mundshme”.

"Atmosfera në stadium do të vlejë një gol vetvetiu. Pas kësaj, u takon lojtarëve të japim gjithçka në fushë”.

“Arsenali mbase është skuadra që luan futbollin më të mirë në Evropë për momentin, por ata me lehtësi mund të shijojnë një ditë të keqe. Është detyra jonë të siguroheni që do ta bëjmë këtë”, ka thënë Reina.

Publikuar: 11.12.2013 | 19:38
Lexuar: 619 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime