E mërkurë, 14.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Cifti Sarkozy-Bruni prej disa ditesh eshte ne qender te vemendjes ne faqet gossip. Carla me intervisten e saj hodhi poshte te gjithe zerat te cilet hamendesonin per nje lidhje klandestine te presidentitn Sarkozy me nje kengetare transalpine.
Bruni vazhdon tė besojė Sarkozin

Publikuar: 11.03.2010 | 17:47
Lexuar: 1436 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime