E diel, 9.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Nuk është e thënë të bëheni e përsosur
Seksi bashkëshortor është fantastik
o rrallë herë seksi bashkëshortor është cilësuar si monoton. Por, ekzistojnë një sërë arsyesh për shkak të të cilave, pikërisht seksi bashkëshortor është më i mirë se çdo seks tjetër.

Harroni thashethemet se gjoja seksi bashkëshortor është monoton. Jeta seksuale ka një sërë përparësish në marrëdhënie bashkëshortore, në krahasim me lidhjet e shkurtra.

Ja disa nga arsyet, se pse seksi bashkëshortor është fantastik.

Seksi i mëngjesit

Përparësia ekziston për shkak se seksi i mëngjesit mund të praktikohet kur të dëshironi në mëngjes, prandaj flini bashkë në krevat!

Të merrni iniciativën

Jeni të sigurt që partneri juaj dëshiron që ta joshni, nuk është mirë ta nënvlerësoni situatën dhe të hezitoni, nëse dëshironi të bëni seks, thjesht tregojani dëshirën partnerit.

Nuk është e thënë të bëheni e përsosur

Tashmë partneri ju ka parë në mënyra të ndryshme, kur jeni tepër të lodhur, më pak të lodhur apo kur dilni nga dushi pa grimin e zakonshëm.

Ai akoma ju dashuron dhe ka ndjenja të zjarrta ndaj jush. Seksi është mënyra më e mirë, kur jeni të relaksuar dhe kur nuk duhet të brengoseni se si ju duken flokët dhe grimi juaj.

Vishni shpesh rroba të brendshme seksi.
Seksi bashkëshortor është fantastik
Seksi bashkëshortor është fantastik

Publikuar: 13.12.2013 | 13:35
Lexuar: 1179 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime