E shtunë, 20.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Shqiptarė dhe maqedonas debatuan pėr gjuhėn shqipe nė arsim

Publikuar: 12.03.2010 | 07:46
Lexuar: 2274 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime