E hënë, 10.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Superstari u paraqit për të performuar në Qendrën e Bashkuar në Çikago, ku ajo ka lënë një performancë mbresëlënëse.
Beyonce me performanca mbresëlënëse
Si pjesë e Mrs Carter World Tour ajo është shfaqur me veshje të holla dhe të shkurtra.

Të premten Beyonce nuk lejoi tifozët që të kënaqen me një ansambël spektakularë.

Superstari u paraqit për të performuar në Qendrën e Bashkuar në Çikago, ku ajo ka lënë një performancë mbresëlënëse.

Ditë më parë Beyonce Knowles ka publikuar albumin e saj më të ri, i cili erdh pa paralajmërim.

Publikuar: 16.12.2013 | 12:55
Lexuar: 601 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime