E hënë, 25.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Promovohen titujt e ri shkencor nė USHT

Publikuar: 13.03.2010 | 21:29
Lexuar: 2465 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
studenti (14/03/2010 13:45:38) po cilėt tituj u promovuan a ka mundsi ta shohim dhe pėrkthimi nė ēfar gjuhe ėshtė bėrė?!?!?!?!?
studenti (14/03/2010 15:06:24) Jane botuar gjithesejt 36 tituj ne gjuhen shqipe, prej gjithesejt 500 titujve qe do te botohen ne gjuhen shqipe dhe maqedonisht. Gjithashtu do te botohen edhe 500 tituj tjere, pra gjithsejt 1000 tituj shkencor. Titujt jane nga lendet qe perdoren ne 10 univerzitetet me te mira Amerikane dhe Evropiane si dhe te autoreve me te mire.
Urata (23/05/2010 17:36:06) Do tė doja t'i dija se cilėt janė titujt e librave (shkencorė..,dihet)..........

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime