E premte, 14.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Frank Ribery e ka quajtur si trupëruese situatën e cila po ndodhë para ndarjes së Topit të Artë
Ribery: Turp çfarë po ndodhë me Topin e Artë
Frank Ribery e ka quajtur si trupëruese situatën e cila po ndodhë para ndarjes së Topit të Artë.

I pyetur nëse do të dëshironte që Ronaldo të ishte prezent në këtë ceremoni, Ribery tha se kjo gjë nuk i intereson atij.

"Ka qenë turpëruese situata që është krijuar për Topin e Artë. FIFA bëri dy ndryshime të rregullores e cila ishte e pabazë, ndërsa shumë deklarata për këtë çmim kanë qenë të pamatura. Unë nuk e di nëse Ronaldo do të jetë në ceremoni, por unë personalisht ndihem i nderuar që jam në mesin e tre më të mirëve.

Për ata që më krahasojnë me Messin, unë iu them se ndihem krenar. Edhe Guardiola më ka thënë këtë gjë se është respekt të krahasohesh me të" ka thënë Ribery.

Publikuar: 19.12.2013 | 11:52
Lexuar: 651 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime