E shtunë, 17.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Dimri do të zgjasë deri më 20 mars të vitit 2014 ku edhe zyrtarisht fillon pranvera.
Sot fillon dimri
Në gjysmërruzullin verior të tokës prej sot në orën 06:30 filloi dimri.

Dimri do të zgjasë deri më 20 mars të vitit 2014 ku edhe zyrtarisht fillon pranvera.

Sot është dita e shkurtër e dimrit dhe do ta kemi ditën më të shkurtër. Dita zgjat nëntë orë e tetë minuta.

Në Shkup dielli lind në orën gjashtë e 57 minuta, ndërsa perëndon në orën 16 e pesë minuta. Hëna lind në orën 20 e tetë minuta, ndërsa perëndon në orën nëntë e 11 minuta.

Publikuar: 21.12.2013 | 17:06
Lexuar: 1072 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime