E enjte, 15.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Do te jene 25 koncerte dhe spektakle, qe do te zhvillohen ne kuader te kesaj iniciative, 5 prezantime kinematografike, 10 ekspozita fotografie, 28 koferenca, 5 manifestime sportive, 7 iniciativa ne sektorine e ekonomise dhe tregtise, 6 aktivitete ne fushen e arsimit dhe 5 konkurse me tematika te ndryshme
Fillon “pranvera italiane”

Publikuar: 16.03.2010 | 03:21
Lexuar: 1651 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime