E martë, 23.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Si tė pėrballoni papunėsinė..ja disa kėshilla tė vlefshme

Publikuar: 30.12.2013 | 11:40
Lexuar: 1576 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
adrian cibuku (31/05/2014 16:12:32) Shume prej nesh mund te jene ndodhur ne situata te tilla.Eshte momenti me i mire per te reflektuar e per ti thene vetes kurajo e force per te ecur perpara.Mos e dekujaroni veten,mos i thoni asaj nuk kam force per te vazhduar.Perjetoeni situaten me qetesi se vetem keshtu do te mund te gjeni celesin per tu ringritur.Keni parasysh se gjithcka nuk ndodh pa nje qellim dhe PAS NJE TE KEQEJE ,VJEN NJE E MIRE E MADHE ,MOS PRISNI T'JU BJERE E MIRA NGA QIELLI POR ECNI PER TA GJETUR ATE.....
s.gj.m (23/09/2014 00:09:27) Eshte shum veshtir te perballohem pa punsin kur punon pakez ather jo asht shum veshtir kalon njeri ne depresion .

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime