E martë, 23.01.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Bashkim Shehu sjell nė shqip “Unė rrėfehem” tė Jaume Cabré

Publikuar: 02.01.2014 | 12:54
Lexuar: 740 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime