E hënë, 10.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ndeshja e parë e gjysmë finales do të zhvillohet në orën 17:30, ndërsa pas përfundimit të kësaj ndeshjes do të zhvillohet gjysmë finalja e dytë . Finalja do të zhvillohet në orën 19:30.
Ekipet që pretendojnë finalen janë KF Arsimi, Kaçka Net, Artaria Antika  dhe Alba Fas
Të premten zhvillohet finalja e turnirit “FIBB Sport 2013/14”


Shaban Sinani
Ekipet të cilat do të luajnë në finale të turnirit tradicional në futboll të vogël “FIBB Sport 2013/14” janë KF Arsimi-Kaçka Net dhe Artaria Antika - Alba Fas. Ndeshja e parë e gjysmë finales do të zhvillohet në orën 17:30, ndërsa pas përfundimit të kësaj ndeshjes do të zhvillohet gjysmë finalja e dytë. Finalja do të zhvillohet në orën 19:30. Finalen do ta referojnë referat Nasuf Latifi dhe Ilmi Medii .

Të përkujtojmë se për katër ekipet më të mira organizatori ka përgatitur shpërblime adekuate .
Të përkujtojmë se turniri “FIBB Sport 2013/14” ka filluar me datën 23 dhjetor, morrin pjesë 32 ekipe nga e gjithë rajoni i pollogut
Rrojtore  Daki & Besa Veteranët

Rezultatet e ndeshjeve të çerek finales

KF Arsimi - Çegran City 0-0 ( me penalti 1-0)
Adriatik - Kaçka Net 0-6
Rrojtore Daki - Artaria Antika 0-3
Alba Fas - Granit Ing 6-3


Pamje  nga turniri FIBB Sport
pamje  ga  turniri

Publikuar: 02.01.2014 | 21:28
Lexuar: 1122 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime