E premte, 21.09.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

VMRO-DPMNE, BDI dhe OJQ u pajtuan pėr Ligjin pėr mbrojtje nga diskriminimi

Publikuar: 17.03.2010 | 07:05
Lexuar: 4330 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime