E martë, 11.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Taksa po ecnin një dallgë gjigante kapërcen barrierën dhe rrezikon jetën e gjithë familjes.
Britani, dallga gjigante rrezikon jetën e gjithë familjes
Një çift britanik u vendos në qendër të kritikave të publikut pas zgjedhjes së momentit të gabuar për të shëtitur buzë detit së bashku me 3 fëmijët e tyre.

Ngjarja ndodhi në Mullion Cove në ekstremin jugor të Britanisë së Madhe.

Cifti i prindërve së bashku me tre fëmijët e tyre po shëtisnin në barrierën mbrojtëse ndaj dallgëve pa e llogaritur se një gjë e tillë nuk ishte vendimi i tyre më i zgjuar në një mot të trazuar.

Taksa po ecnin një dallgë gjigante kapërcen barrierën dhe rrezikon jetën e gjithë familjes.

Gjithcka është dokumentuar në foto nga një dëshmitar, i cili pohoi se fatmirësisht e vetmja pasojë për familjen në fjalë ishte dushi i ftohtë me ujë të kripur.

Autoritetet lëshuan alarmin dhe bllokuan disa pjesë të shëtitores buzë detit, ndërsa paralajmëruan qytetarët që t’u qëndrojnë larg brigjeve të detit këto ditë, pasi priten të tjera dallgë të forta.
Dallga gjigante rrezikon jetën e gjithë familjes
Dallga gjigante rrezikon jetën e gjithë familjes

Publikuar: 05.01.2014 | 19:32
Lexuar: 1206 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime